Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gra o tron
Wątek: Gra o tron
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-31, 08:06   #4407
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Gra o tron

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość

Karenina: Tyrion mimo wszystko kochał siostrzencow, wiec jak na moje chce chronic to dziecko.


Wierze, ze ich kochal i ze wiadomosc o ciazy Cersei byla dla niego bardzo wazna


Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Co do Tyriona, scenarzyści mają nas trochę za idiotów co trzeba wszystko pokazać jak na tacy i nie zaskakują ostatnio niczym. A Tyrion z Cersei to jednak byłoby zaskoczenie.

Zaskoczenie to byloby gdyby sie okazalo, ze Cersei nie wykiwa Tyriona... lubie go jako bohatera, ale az mna trzepie, ze moze byc tak naiwny, zeby w czymkolwiek jej zaufac...


[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76740721]Fajita, tak, to byla Emilia, tak samo w scenie, w ktorej Daario ja zastaje w wannie w sezonie 2. Ale potem az do szostego sezonu miala taki zapis w umowie, min. dlatego w scenach z Daario w 3, 4, czy 5 sezonie Danka nie jest gola, tylko zaslania sie koldra
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość

Czyli wszystko sie zgadza i wiadomo przeciez, ze rezyser nie powiedzialby o jednej z najwazniejszych niespodzianek na przyszly sezon a wrecz moze troche chciec zakrecic fanow...


Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Kwestia zdrady wciąż jest otwarta, nikt nie potwierdzi teraz plot twistów na następny sezon, Kit też przez roku czasu zapewniał w wywiadach, że jest martwy na amen


[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;76748081]Beric i Tormund przezyli, uciekli w bok dalej na Mur, a nie na dol.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
mogą pokazać w pierwszy odcinku kolejnego sezonu a Tormunda umieścić w zapowiedziach bo np. jego śmierć będzie podglądał Bran - w wielu serialach jest robiony tego typu cliffhanger na koniec sezonu



uważam, że to uciekanie w "bok" nie ma nic do rzeczy bo tego muru runął cały kawał a poza tym:
- mur zaczął zawalać się w środkowej części a następnie - patrząc od strony południa westeros - zawalał się w prawo aż do morza
- to co się zawaliło było po lewo od Tormunda - patrząc od Westeros - więc on uciekał w kierunku dalszego zawalania się muru także potencjalnym ratunkiem dla niego jest sytuacji w której jest pływakiem olimpijskim na miarę Jamiego i wskoczy do morza z upadającego muru a potem wyłoni się gdzieś przy KP i za 5 odcinków uratuje Jona z opresji

chciałabym, że Tormund przeżył bo go po prostu lubię ale chciałabym też żeby to miało ręce i nogi
Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Tormund żyje, na sto procent (przynajmniej na razie )

Korzystając z okazji wrzucam to:



Moment ataku na Mur byl jedynym, w ktorym prosilam o teleportacje i obiecuje, ze nie bede narzekac jesli miala miejsce bo ja po prostu u w i e l b i a m Tormunda i juz! Brienne sie nie zna...


Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony mamy np. Stannisa. Choć są i tacy, którzy wierzą, że Stannis jeszcze wróci...

Stannis odpowiedzia na wszystko!


Obejrzalam ostatni odcinek jeszcze raz i super byla mina Qyburna jak ogladal ta ruszajaca sie reke nieumarlego...ta zawodowa fascynacja i zainteresowanie! Zaloze sie, ze chetnie by ja sobie wypozyczyl, zeby sie czegos nauczyc... ´

Bardzo podoba mi sie gra aktorska Leny Headey i fajnie rozwiazali to, ze ona i Bronn nie moga byc razem na scenie. Ciekawa bylam jak sie Bronna pozbeda, myslalam, ze to on pojdzie po umarlaka, tylko ze wtedy musialby wrocic wiec jednak byliby blisko siebie a tu prosze
-zabral po prostu Podricka na piwo

No i...lubie Sanse i Arye

Zauwazylyscie jak czesto Ned Stark byl wspominany ostatnio?
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"


Edytowane przez karenina19
Czas edycji: 2017-08-31 o 08:07
karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując