Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-10, 09:36   #76
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Uwaga spowiedz Kiedys kiedys poszlam w wakacje pracowac na chwile do biura rachunkowego za 1.700 zl brutto. Potem w kolejne wakacje poszlam na 3 miesiace za 1.000 zl brutto (!) na powiedzmy staz. Wiem, ze to wyzysk, wiem ze to nie powinno tak wygladac, ale skupilam sie na tym, zeby miec co wpisac w cv i nie wylądowac na bezrobociu po studiach. Jak zrezygnowalam po 3 miesiacach to zaraz dostalam etat i od tamtej pory pracuje ciągiem. Jezeli mialabym sie teraz cofnąc i jeszcze raz podjąc decyzje czy pracowac za ten tysiąc brutto przez chwile to bym zagryzla zęby i znow sie zgodzila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo miałam. Najpierw co wakacje w liceum w barach, potem McDonald. Jak poszłam już na pierwszą rozmowę to gość spojrzał w CV i powiedział mi wprost, że prace mam od ręki, bo jak tak długo pracowałam w takich miejscach to umiem pracować w każdych warunkach[emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora