Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-27, 19:10   #4618
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Kasia4004 Pokaż wiadomość
Nie wiem, chyba rozum mnie opuscil na tej konsultacji, uparłam się na 325 , a mam szeroka klate i piers o szer 13 cm, teraz musze to odkręcić, nie zdawałam.sobie sprawy, ze sa jakies projekcje różne, zobaczyłam gdzoes 325 i wydawały się duze, a doktor mi kilkukrotnie mówiła, że wyjdą male, te 325 to zginie u mnie, mam 168 cm , 60 kg, szerokie ramiona i biodra
Cytat:
Napisane przez Kasia4004 Pokaż wiadomość
Fajna lista, ja 20 . 10, 375 okrągłe sredni profil mentor,wyjściowe zero, 168, 59 kg, 76 pod biustem...
325 czy 375?
Masz ten sam wzrost co ja i 4cm mniej pod biustem, więc pewnie faktycznie 325 może nie dać optymalnego efektu. Ja startowałam z miseczki B, ale nie mam pojęcia ile to było ml, dodałam do tego 275ml implantu...
Wpadłam właśnie na pomysł, by porównać mój obecny rozmiar piersi z tabelami implantów, mam 14cm szerokości i cyc odstaje na jakieś 6cm. Zgodnie z tabelą moich implantów, to daje pojemność 550ml. W tyle celować raczej nie powinnaś , bo jednak mam więcej kilogramów niż Ty i te 4cm więcej w obwodzie, do tego jednak "wyjściowe zero" pewnie nie jest idealnym zerem, ale myślę, że w pewnym stopniu możesz jeszcze poszaleć w rozmiarze implantu.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora