Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pm 2020.
Wątek: Pm 2020.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 16:19   #4438
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja nie zaplanowałam budżetu i chyba to mnie zgubiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam budżet 10 tys na cały ślub i przyjęcie, ale trochę zaskoczyła nas cena obrączek. Nie chcieliśmy zwykłych złotych, tylko ze wzrokiem, patrzylismy na takie i wychodziło ok 2 3 tysiące. Robione za zamówienie podobnie, ale twierdzili, że tylko prosty wzór zarówno na zewnątrz jak i w środku - więc napisaliśmy do Bielaka, który wycenil nasze wymarzone na 3-4 tys. No dla mnie nie ma różnicy, za bardzo w cenie, ale w wykonaniu, podejściu do klienta, braku "NIE DA SIĘ", lub nawet wysmianiu (!) mojej wizji to stwierdziłam, że dołożę ten tysiąc (właściwie to ja miałam płacić tylko za obrączki). Ale wiadomo, jak znalazłam woalke za 50 zł to po prostu zamówiłam, a nie prosiłam faceta. Jak znalazłam sandałki za 39 zł, to zamówiłam i już. Teraz właśnie zamawiam zaproszenia zaproszenia i winietki, też mi wyjdzie ok 70 zł, więc raczej nie będę domagać się zwrotu. TZ płaci za salę (obiad) , alkohole, ślub w plenerze, moja suknię - w 2/3 (taki prezent urodzinowy, miałam budżet do 1500, ale pani z PFD trochę to zlala, i suknia kosztuje 1900... Więc wiadomo, że dołożyłem ze swoich, a nie wyciągnęłam rękę po resztę), więc myślę, że to, co ja wydaje to i tak grosze w porównaniu do jego wydatków


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora