Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-09, 12:10   #1563
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;88272061]Moje włosy mają się całkiem dobrze teraz. Jak pochodzę w rozpuszczonych to się zaczną w pewnym momencie puszyć i się robią suche w dotyku - ale ja nie lubię chodzić w rozpuszczonych, więc praktycznie mam problem z bańki Zauważyłam, że po prostu mają się lepiej i jakoś lepiej trzymają nawilżenie jak mam splecione w warkocz czy spięte w koczek. Może w kupie siła
Kiedyś próbowałam to jakoś ratować serum silikonowym i sobie dokładać parę razy w ciągu dnia, ale za łatwo było mi obciążyć włosy a efekt taki sobie. Trochę lepiej sprawdzały mi się "szpreje" np. Gliss Kur, ciężej z nimi przesadzić niż z 100% silikonowym serum, ale nadal łatwiej po prostu zrobić koczek a mam efekt praktycznie ten sam jak nie lepszy
A latem też trochę "cebuluję", łatwiej o normalną wilgotność powietrza w mieszkaniu, włosy się mają lepiej i Kallos czy tam inna leciutka odżywka całkiem mi wystarcza i dopiero co któreś mycie cuduję z czymś bardziej konkretnym. Teraz przełączyłam się na same konkrety, jak co roku w sumie. Nie ma co cebulować Mam w planach zakupienie w końcu nawilżacza powietrza, skóra też skorzysta.[/QUOTE]

To ja mam dokładnie to samo. Ja już mam dość Gdy schodzę w spietych wlosach to zaraz skora glowy mi sie przetluszcza i mam problem z lupiezem. Znowu w luznych warkoczach no nie moge smigac do pracy, bo to u mnie nie wyglada

Ale denerwuje mnie to, ze wychodzę z domu mam ładne, fajne , ogarnięte włosy, przejde sie kawalek czy posiedze w klimatyzowanym pomieszczeniu i wlosy staja sie takie, ze masakra. Meczy mnie to juz, bo ciagle musze kombinowac i nie mam takiego komfortu.

Ale postawie na emolientowa pielegnacje, wroce do olejowania, ogranicze humektantny i zobaczymy.

Kusi mni jeszcze dodawanie maki ziemniaczanej, to tez humektantant, ale wydaje mi sie tez przy okazji jakas taka okluzyjna jest.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując