Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmniejszenie piersi cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-14, 12:02   #443
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez reniutka75k Pokaż wiadomość
dużybiust - za wizytę miałam zapłacić jak wyszłam od Pani doktor, no i poszłam na recepcję i zapłaciłam 150zł. Za stanik nic nie płaciłam - będzie na miejscu po operacji i wtedy mam zapłacić.
Badania: Morfologia, PT/INR, APTT, Kreatynina, Potas, sód, TSH, Antygen HBs, P/c HCV, Grupa krwi, EKG, rtg płuc, no i mam mammografię z marca 2017 i jeszcze zaświadczenie od ortopedy o dyskopatii.Do tego skierowanie do szpitala i zaświadczenie od lekarza ogólnego o stanie zdrowia. Aktualne, nie starsze niż 14 dni.
Ja biorę eutyrox 25 i antyki i mam brać normalnie, tylko tak, żeby mi miesiączka w dzień operacji i zaraz po niej, nie wypadła, żeby się nie męczyć.
Jeśli chodzi o wagę - to przy moich 79kg/164cm, doktor tylko wspomniała, ze nie zaszkodziłoby zrzucić z 5 kg. Mam rozpisaną dietę na tarczycę od Gosi z Qchennych inspiracji, szczerze polecam stronkę, to nie żadna reklama, dziewczyna jest prześwietna. http://qchenne-inspiracje.pl/troche-zdrowia-porady/tarczyca/

A, że mieszkam teraz na wsi i mam swoje warzywka, to liczę na to, że na spokojnie przejdę sobie na dietkę i zrzucę do listopada trochę kilogramów.Mam przynajmniej taki ambitny plan

U mnie wystarczy odstawić nabiał i białą mąkę i kilogramy spadają. Trudność polega na tym, ze uwielbiam bułeczki i chlebek .



Mam mammografię zrobioną w 07.2017r i jest ważna 2 lata.
Ciekawe czy będę musiała zrobić nową?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując