Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zauroczenie w kobiecie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-12, 19:55   #29
peopeo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 903
Dot.: Zauroczenie w kobiecie

To może ja coś dodam.

Według mnie, NIE patrzenie w oczy rozmówcy, jest niegrzeczne. Tylko nieśmiałe nastolatki spuszczaja wzrok przed mężczyznami, więc chyba zbytnio się nakręcasz sam i fantazjujesz. Wszystko co robi ta kobieta bierzesz jako sygnał a tak naprawdę to dziewczyna może się tak zachowywać zupełnie bez podtekstów, czując się swobodnie w waszym towarzystwie. Nie jej wina, że ma fajne ciało i cały czas gapisz się na jej pośladki.

Może być też tak, że ona lubi prowokować mężczyzn, bo ja to dowartosciowuje, lubi jak faceci podziwiaja jej urodę ale nie znaczy to że jest nimi zainteresowana. Ona zapewne traktuje Cię jako faceta koleżanki, czyli w sposób aseksualny i nietykalny.

Jak dla mnie, powinieneś raczej pomyśleć nad swoją postawą i co robisz swojej dziewczynie. Często kobiety wyczuwaja ze podobaja się facetom swoich koleżanek i tym się dowartosciowuja w gronie innych znajomych, mówiąc, żeś burak i pies na baby i wystarczy jej skinienie a Ty polecisz jak Reksio na kielbase, a potem całe grono zacznie współczuć twojej kobiecie, że takiego d##ka sobie przygruchala i czekać tylko aż ja zdradzi.

Mnie samej już szkoda twojej kobiety, serio.

Jeśli chcesz mieć trwały i udany związek, musisz nauczyć się opierać pokusie a Ty robisz wszystko żeby zdradzić
peopeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując