Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tracimy wspólnie kilogramy do wakacji :) cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-14, 20:12   #1181
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: Tracimy wspólnie kilogramy do wakacji :) cz.4

Zuza AAAA ale super! Wyobrażam sobie jak bosko się czujesz przy takim wyniku naprawde tluszczyku masz malo! pięknie! Więc tak jak mówiłam - więcej nie musisz zrzucać kg bo jesteś mega szczupła... tylko trenuj sobie

Też nie wiem już sama co z tym moim chłopem. Wiecie, z jednej strony on poniekąd taki jest przez dzieciństwo - w domu niczego nie brakowało oprócz rodziców, którzy wiecznie byli zajęci firma i zarabianiem pieniędzy. Więc nie było uczuć, troski i prawdziwej rodziny. On i tak jest ogólnie "normalny", brat jego gorzej wyszedł, ale już szkoda gadać. Ż tego powodu ma problemy z wyrazaniem uczuc, to ja zawsze pierwsza zaczynałam mówić do niego pieszczotliwie, że zależy mi itd. On sam ż siebie nigdy, dopiero gdy go "nauczyłam". Ale nie mogę całe życie tłumaczyć go tym argumentem...

Aga a będziesz je rozjasniac żeby wyszedł Ci ciemny blond? Bo sama farba na rude włosy to nie wiem czy da radę...
Wiesz co, ja mieszkam na takim osiedlu przy rzece, pole, stawik, laski są. To nie jest tak stricte na osiedlu między samochodami, ulicami. I akurat pół dnia lał deszcz i dlatego się skusiłam. Myślisz, że jest z nimi tak źle?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora