Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-26, 20:04   #3916
JanekArche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 76
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja się zatrudniłem w nowej pracy od maja. Miesiąc był OK. Potem się zaczęło. Jak ktoś przechodził to nagłe wciąganie powietrza, pociąganie nosem. Praca na openspace

Na pewno sprawę pogarsza picie kawy - przyspiesza metabolizm, człowiek się robi gorący....masakra.

Nie jestem jeszcze tego pewien, ale chyba pomaga trochę mi sposób mycia: najpierw gorącą wodą, potem używam płynu do mycia, a spłukuje chłodną. Ewentualnie wieczorem umyć się ciepłą, żeby zmyć pot i tłuszcz, a rano tylko chłodną. Broń Boże rano samą gorącą !! Pootwierają się pory i już za pół godziny od człowieka czuć i się poci.

No i musze sobie kupić kilka par nowych spodni - KONIEC Z GRUBYMI I 'NORMALNYMI SPODNIAMI' - tylko bardzo lekkie, delikatne. Zaraz mi się tylek poci i pod tylkiem - i taki dziwny zapach utrzymuje się na bokserkach...

Zamierzam zrezygnowac ze slodyczy, ograniczyć max mleko, codziennie węgiel aktywny, świeże owoce.
Jeszcze mam siły na zmianę pracy i życia...Za dwa lata moze sprzedam działkę - obliczyłem ze moge z tego zyc około 15 lat. Teraz mam 33. Około 50 juz mi mniej będzie zależało, bo kawaler po 50 to juz sie nie musi tak przejmowac

Ktoś chciałby się spotkać z Krk ?
JanekArche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując