Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy na zmarszczki - poratujcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-17, 11:56   #82
aaiss
Przyczajenie
 
Avatar aaiss
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Puszczykowo
Wiadomości: 19
Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

30-tki może potraficie mi pomóc, bo ja nie wiem co w tym momencie zrobić. Ostatnio byłam na spotkaniu dawnej klasy z szkoły licealnej i powiem Wam, ze trochę mnie zamurowały dziewczyny, które w ogóle nie wyglądają jakby im licznik dalej chodził.. Piękne, gładkie, rasowe dziewczyny, które troche swoim wyglądem sprawiły, ze.. no kurde się zdenerwowałam i mnie trochę zdemontowały, bo przecież mamy tyle samo lat, a one takie jak porcelanowe laleczki. I tak w sumie jak patrze na zdjęcia zrobione z tej imprezy klasowej to aż mnie w oczy razi jaką ja mam cerę. Chwile pogrzebałam w sieci i znalazłam krem mialenia, który niby ma zmniejszyć widoczne zmarszczki. I to to głównie chodzi, by one nie były takie widoczne jak u mnie.. Od razu może wspomnę, że u mnie jakieś liftingi, skalpele, strzykawki odpadają, bo po prostu sa inne wydatki związane z domem, dzieckiem, no po prostu z życiem. Czy któras z was miała może styczność z tym kremem? On działa? Patrzę na cenę i no najtańszy to on niby nie jest, ale na tyle by można było sobie odłożyć ta kasę raz na 2-3 miesiące aż się opakowanie skończy. Licze na was i z góry dziękuję za każdą odpowiedź
aaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując