Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy na zmarszczki - poratujcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-23, 10:29   #83
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

Cytat:
Napisane przez aaiss Pokaż wiadomość
30-tki może potraficie mi pomóc, bo ja nie wiem co w tym momencie zrobić. Ostatnio byłam na spotkaniu dawnej klasy z szkoły licealnej i powiem Wam, ze trochę mnie zamurowały dziewczyny, które w ogóle nie wyglądają jakby im licznik dalej chodził.. Piękne, gładkie, rasowe dziewczyny, które troche swoim wyglądem sprawiły, ze.. no kurde się zdenerwowałam i mnie trochę zdemontowały, bo przecież mamy tyle samo lat, a one takie jak porcelanowe laleczki. I tak w sumie jak patrze na zdjęcia zrobione z tej imprezy klasowej to aż mnie w oczy razi jaką ja mam cerę. Chwile pogrzebałam w sieci i znalazłam krem mialenia, który niby ma zmniejszyć widoczne zmarszczki. I to to głównie chodzi, by one nie były takie widoczne jak u mnie.. Od razu może wspomnę, że u mnie jakieś liftingi, skalpele, strzykawki odpadają, bo po prostu sa inne wydatki związane z domem, dzieckiem, no po prostu z życiem. Czy któras z was miała może styczność z tym kremem? On działa? Patrzę na cenę i no najtańszy to on niby nie jest, ale na tyle by można było sobie odłożyć ta kasę raz na 2-3 miesiące aż się opakowanie skończy. Licze na was i z góry dziękuję za każdą odpowiedź
Mialam go, co moge powiedziec- jak lubisz naturalne kosmetyki to sklad jest bardzo bardzo ok, wchlania sie dobrze, nie zostawia tlustych sladow, samo dzialanie takie jak opisuje producent. Jedynie pompka od butelki mnie niemozebnie wpienia bo jakos tak gwaltownie i za duzo wyrzuca z siebie.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując