Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-14, 15:35   #528
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 5

Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
Mnie troche boli po pierwszej próbie zalozenia przy nadgarstku. Ostatecznie wenflon mialam na wierzchu dloni i to miejsce mnie nie boli.Przy pierwszym i drugim odszedl na kilka dni przed porodem - taka bardziej galaretkowata wydzielina podbarwiona krwią na końcu. Teraz chyba mi nie odszedl albo zrobil to ukradkiem

Tak, takie bole jak miesiączkowe tylko że odpuszczajace i wracajace. Teraz i przy pierwszym porodzie czulam je w krzyzu i dole brzucha a brzuch u gory delikatnie sie zapadal (i nie byly super regularne, zalezalo od pozycji - czestsze na stojąco, rzadsze na leżąco - wiec caly schemat mi sie rozjezdzal jak postanowilam np usiasc albo pochodzic). Przy drugim porodzie jakos inaczej je czulam - tak jakby calym brzuchem za to byly ksiazkowo regularne.

Chyba twoj nastepny post bedzie juz po rozpakowaniu!
ja bym chciała, żeby moj Mały jescze z tydzien posiedzial, bo zapowiada się kruszynka. 2 tyg do terminu, a waga kilka dni temu na wizycie niecałe 2600. Dr wróży 2800-2900 zobaczymy
Bylam na ktg, są delikatne skurcze. Czuję jedynie takie ćmienie jak na miesiączkę. Może to te przepowiadacze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując