Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-30, 10:13   #3
Julcia155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 22
Dot.: Liceum- nowy wygląd, potrzebuje zmiany :)

Dziękuję za odpowiedz i rady. Już w 3 gim się malowałam, zaczęłam wtedy swoją przygodę z makijażem. Mój makijaż w gimnazjum był taki: krem bb, rzęsy, brwi oraz szminka. Tylko, że w liceum chciałabym wyglądać lepiej, a taki makijaż nic nie zmienia w moim wyglądzie. Jest przynajmniej moim zdaniem bardzo naturalny. Problemu z cerą aż takiego nie mam, oczywiście od czasu do czasu mnie wysypie ale po tygodniu od razu przechodzi i mam cerę w miarę ładną. Chciałabym w liceum lepiej się malować chodzi o to, że chce przynajmniej wyglądać idealnie czyli mieć ładne zadbane włosy. cera bez żadnych zanieczyszczeń, białe zęby ( na szczęście miałam pół roku temu ściągany aparat, więc zęby mam prościutkie). Nie podoba mi się za bardzo moja twarz, więc uznałam, że jeśli będę się fajniej i profesjonalnie malowała to będę ładniejsza. Makijaż naprawdę potrafi zdziałać cuda . Wiem, że najpierw powinnam zaakceptować siebie, ale nie potrafię jak patrzę na swoją twarz, która no jest nie ciekawa . Figurę mam okej, jestem szczupła ( tylko przynajmniej dobrze). Może powinnam ściąć włosy mam dosyć długie już sporo za cycki a są zniszczone i suche w dotyku. Tylko, że nie wiem czy by mi pasowało do kształtu mojej twarzy, sama nie wiem jaki mam kształt to dla mnie to do dzisiaj zagadka haha. Nie wiem czy to twarz trójkątna czy może prostokątna . Mogłabym wysłać zdjęcie, ale się boję, że wyśmiejesz moją twarz.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

A przepraszam nie odpowiedziałam na twoje pytanie. Nie, nie farbowałam włosów, mój naturalny kolor to rudy wpadający w blond.
Julcia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując