Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-06, 12:08   #3664
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Dzień dobry [emoji16]
Ja już dom wysprzątałam, zdjęłam pościele i wrzuciłam do prania [emoji16]
Patrzę na datę 06.02 jakby ktoś 04.01 mi powiedział że dotrwam do tej daty to bym wyśmiała i kazała się leczyć. 🤦[emoji879]♀️🤦[emoji879]♀️ Już jestem po jednej herbatce z liści malin myślę czy popołudniu jeszcze jednej nie wypić [emoji16]

Co do boli okresowym to ja mam non stop. Ale to podobno przez wielowodzie. Wszyscy czekają. Telefonów nie ma końca. Mama już odpuściła bo powiedzialam jej wprost że jest mi za*ebiscie źle po tych telefonach. Bo mnie też już męczy co chwilę wypatrywanie czy to już. Tym bardziej że tak jak pisałam to rozwarcie mnie martwi, bo jednak młodsza rodziłam 5 h, ale na porodówkę trafiałam z rozwarciem 1cm. A tera zjuz w domu wiem że mam 4cm. W każdej chwili może to rozwarcie się pogłębiać, tym bardziej, że jak tylko się poruszam więcej porobię to idzie mi bardzo dużo śluzu z nitkami krwi.
Ale nie ma dzisiaj zagryzę żeby i się nadstawie tz. Przedwczoraj próbowaliśmy, ale ja jednak po tej próbie porodu gdzie one mnie co chwilę badały byłam tak obolała ze nawet podcieranie w kibelku bolało. Dzisiaj dam radę [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieźle domyślam się ja też nienawidzę takie dopytywania się, wiadomo jest to w dobrej wierze no ale rozumiem Cię doskonałe. Teraz herbatka z liści malin Ci już nie zaszkodzi [emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Ja od dzisiaj zaczynam znów pić herbatę z liści malin spróbuje znów masażu krocza chociaż jestem już cała obolała nie wiem jak pójdzie cieńko to widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora