Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin - mam dosyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-06, 18:24   #22
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
moze dlatego Cie tak broda piecze, bbo uzywasz differinu codziennie? A to dopiero poczatek, przejdz na smarowanie co dwa dni i obserwuj. Jezelic zujesz wyrazne sciagniecie, mocne łuszczenie, trzbe nawilzyc bo jest niekomfortowe i czasami ejszcze bardziej niestetyczne. tylko uwzaj na kremy! bo wiekszosc to zpaychacze, możesz sobie kupić ziajkę NAWILŻAJĄCĄ z calmy hlc - 8 zł. Ma b. dobry skład i super nawilza Na takie bolące guzki pomagaja okłady z lodu, kilka razy dziennie trzymajs obie lód przy brodzie i czekkaj aż dos topnienia, naprawde pomaga.
No właśnie boję się, że jak będę używała Differinu rzadziej, to wysyp tych obrzydliwych pryszczy się wydłuży. Dzisiaj po pracy umyłam twarz po duacu i wklepałam sobie Nanobase, dosyć cienko. Na razie jakoś wytrzymuję to wszystko, bo wierzę, że będzie lepiej. I ten ból, i pryszcze, i łuszczenie się skóry.


Cytat:
A badałaś hormony? Czxytałam gdzieś, że czasem problemy ze skóa brodę mogę sie brać z zaburzeń hormonalnych.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Oczywiście, że to przez hormony. Doskonale wiem, co mi jest. Dermatolog powiedziała mi, że jestem podręcznikowym przypadkiem szaleństwa hormonów po odstawieniu pigułek. Głupi ginekolog kazał mi odstawić na 3 m-ce. Gdyby nie on, nigdy bym nie miała na twarzy takiej katastrofy.

Dziękuję za ciepłe słowa
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując