Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-26, 13:50   #1623
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
princeska69, jesteś zadowolona z cieni Bi Kor?
tak jestem z nich bardzo zadowolona, czesto uzywam ich idac na jakas impreze szczegolnie z paletki nr 15 (to ta z czarnym cieniem) i trzymaja sie idealnie cala noc a przy tym nie rozmazuja a ja dosc intensywnie imprezuje poza tym te z 15 maja w sobie drobinki brokatu przez co ladnie polyskuja no i wystarczy minimalnie minimalna ilosc aby wymalowac sobie oko wiec nie wiem kiedy je zuzyje natomiast te z 4 wsyztski bardzo fajnie polyskuja na zloto.

Cytat:
Napisane przez malgo7 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny od niedawna uważnie śledzę ten wątek Z tego co widzę prawie każda z was ma w swoich zbiorach kolekcje pędzli z Sephora'y Czy one sa w miarę dobre ?? a może możecie mi polecieć jakieś fajne pędzelki !!! Majchetniej kupiłabym w jakimś zestawie , a nie każdy z osobna

Pozdrawiam!!!

Gratuluję przepięknych zbiorów wam wszystkim
pedzle z sephory wg mnie sa bardzo dobre ale ja wole kupowac pojedynczo a nie w zestawach bo wtedy dobierzesz sobie wsyztskie idealne dla siebie i takie ktore sa potrzebne. w zestawach jest to roznie i ciezko jest trafic na na prawde dobry jakosciowo komplet. lepiej kupowac na sztuki przynajmniej takie jest moje zdanie.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora