Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić aby wyglądać starzej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-24, 10:24   #26
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Co zrobić aby wyglądać starzej

Cytat:
Napisane przez Aggie_W Pokaż wiadomość
Ja mam 30 lat, a wyglądam na 20 kiedyś bardzo mi przeszkadzało, że wyglądam na młodszą, teraz już w ogole nie No i mam młodszego męża [emoji6][emoji1]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

A i zapomniałam dodac, że czasami jeszcze w sklepach pytają mnie o dowód [emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 35 i też mnie proszą o dowód.. co mnie śmieszy, bo wcale nie uważam, żebym wyglądała młodo na pewno nie wyglądam na osobę niepełnoletnią zauważyłam, że częściej proszą mnie o dowód, gdy jestem w sportowych ciuchach i bez makijażu

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88819404]Może nie w każdym, ale w Lidlu np. tak jest
Sorry, jeszcze nigdy nie spotkałam 30-latki wyglądającej na 20. Na 25 już tak. Chyba że Afrykanka albo Murzynka, te to rzeczywiście wyglądają młodziej, bo mają inna skórę. Więc widocznie jesteś ewenementem na światowa skalę Załącznik 7754033

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

W Lidlu to faktycznie mają hopla na tym punkcie Ja też nie spotkałam takiej 30 latki, jednak struktura skóry i rysy twarzy zmieniają się w pewnym wieku. Widuje za to młode dziewczyny wyglądające znacznie starzej z uwagi na zaniedbaną skórę albo styl ubierania, więc staram się zrozumieć kasjerów proszących każdego o dowód
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując