Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-03, 20:17   #50
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Niby nie musi, ale w związku z tym, że nie będzie to w użytku - wolałabym, żeby nie wywalała na takie rzeczy niepotrzebnie pieniędzy [emoji23] No i jeździ ze mną na zakupy i mi głowę suszy, że sama takich "niezbędnych" elementów wyprawki nie kupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona i tak kupi conuzna za stosowne, tym bardziej jeśli to pierwsza wnuczka[emoji6] tak już z dziadkami często bywa, całkiem podobnie jak z rodzicami, bo niejedno kupimy zupełnie niepotrzebnie i niekoniecznie użyjemy. Szkoda Twojego czasu na przejmowanie się tym, że ona ekscytuje się dizajnem tego, czego Ty nie zamierzasz i tak używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Pocieszę Was, że jednak przy kolejnych dzieciach najczęściej tych "dobrych rad" jest coraz mniej albo coraz mniej my jako matki się przejmujemy. Starsze dzieci żyją wychowywane wedle tego, co uznają za stosowne rodzice i opinia innych liczy się coraz mniej. U mnie już coraz mniej komentarzy o tym, co powinnam mieć czy czego nie powinnam mieć, jak karmić, jak rodzić, na co dziecku pozwalać a na co nie itp i ja się z tego bardzo cieszę, bo szkoda mojej energii i czasu na coś takiego [emoji846] na miejscu mamy tylko rodziców, a oni już się nauczyli że niczego nam nie narzucą i zrobimy jak uznamy za stosowne, a opinia dalszej rodziny i obcych osób tak naprawdę nie mają znaczenia na dobrą sprawę. Choć są zawsze co jakiś czas osoby, które na siłę chcą człowieka nawrócić na jedyną słuszną drogę ich zdaniem, ale kto by się nimi przejmował🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Zuzka tak daje czadu, że ja się już któryś raz z kolei boję, że się obróciła [emoji85] nie żebym miała jakoś przeżywać jakbym tym razem była cesarka zamiast sn, ale biorąc pod uwagę że już mam w planach niedługo zabieg to wolałabym się do niego jednak ograniczyć, a nie mieć ich kilka w ciągu kilku tygodni/miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując