Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DermaPen stamp MyM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-23, 08:38   #276
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi mam to samo z otoczeniem a najlepsze jest i tak gadanie TŻ po co Ci to? zobaczysz kiedyś Ci to bokiem wyjdzie wszystko

Z dermapenem przez Ciebie zaczęłam się zastanawiać czy sobie nie kupić pod choinkęto nic, że to za jakieś 3miechy. Sama myślałam nad M8 jest ciutkę lżejszy od AS6 no i tańszy o wiele, tak jak kartridże. Potrzebuje chyba bezprzewodowego no i sama ciekawość czy może działać jeszcze lepiej niż obecny

Pani_Robot a ten roller trzymasz w lodówce? Co Cię skłoniło do rezygnacji z ostrzykiwania kwasem doliny łez? Ja używam serduszka kamiennego do masażu, trzeba codziennie się masować by był przepływ limfy.

AAAnka jak wprowadzisz do pielęgnacji z dermapenem składniki o których piszesz co ma Ordinary to dopiero zobaczysz mega efekty. Z zabiegiem niestety trzeba znaleźć czas, bo po nie za bardzo można i wyjść i cokolwiek zrobić ze sprzątaniem chaty.

A pod oczy mam też masażer podgrzewany z alli, naładowałam go wczoraj więc już dziś użyłam. Czytałam, że to właśnie cieplo bardziej działa na worki niż zimno. Na pewno schodzi szybciej opuchlizna ale nie na stałe-czyli na następny dzień znów to samo
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując