Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-19, 17:59   #77
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
może to było Valentino Rock'n 'Rose? albo jakaś Ch. Aguilera?





teraz widzę, że flakonik Valentino nie jest opływowy.
Nie mam pojęcia, Escada Moon Sparkle jest różowo-granatowa z czerwonym wzorkiem, więc nie pasuje. Chyba się nie spotkałam z takim flakonikiem.

Słuchajcie, czy mi się wydaje, czy jest tak, że prawie nic nie ma na Tru? z Chanela zupełne pustki - nic nie ma. Z LP są pojedyncze sztuki kremów, co to takiego, posucha jakaś, czy co?

W najbliższym czasie kupuję to serum LP matujące, bo coś cera zaczęła mi wariować na lato i świeci się jak księżyc w pełni także nie ma wyboru. nic innego nie działa. niebieskie pudry shiseido nadal dostępne w perf., wybrałam nr 030 i jestem zła, że nie wzięłam wcześniej, bo teraz nie ma. ponoć najlepszy puder na lato. i w sumie tak jest. kończy mi się też korektor i właściwie cała pielęgnacja mi się skończyła. czyli muszę kupić tonik, krem pod oczy, serum i jakiś krem na dzień. tonik chyba wezmę jakiś lancome.

Dzisiaj kupiłam sobie komplecik do włosów - szampon, odżywkę, jedwab i lakier, bo jak coś się kończy, to oczywiście wszystko naraz.
Mi tez cera wariuje...a wogóle ostatnio się trochę opaliłam na twarzy i wcale mi się moja opalenizna nie podoba...a usta to mam tak ciemne że szok-muszę się przeprosić z balsamem spf 30 z iwostinu

A na truskawce też dzisiaj buszowałam w poszukiwaniu jakiegoś korektora myślałam nad clinique ale same ciemne kolory są...

Pielęgnacja też u mnie na wyczerpaniu...
A z truskwakowej pielęgnacji nie moge się oprzeć lawendowemu kremowi do stóp L'Occitane, i temu do rąk z masłem shea

A wogóle to możliwe że pod koniec przyszłego tyg.będę mieć swoją własną kartę kredytową!-ale nie wirtualnątylko taką z pko, więc już będę mogła samodzielnie zamawiać <sesese>
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora