Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2017 cz. I ! <3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-17, 22:52   #1006
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7474011 1] porozmawiaj z tz

Padam na twarz po dzisiejszym dniu. Mała ogólnie była grzeczna, tylko częściej domagała się mleka ale to na pewno przez to że ciepło było i pić jej się chciało. Leżałam z nią pod parasolka na lezaku cały czas A i tak zjaralam się na maksa.. nogi, dekolt, twarz i ramiona i plecy do połowy hahah 🤣 oczywiście się nie rozebralam na plaży mimo że chodziły w strojach dwoczesciowych 10000 razy grubsze ode mnie ale.mnie to nie przekonało:p
Pod koniec Maya już strasznie marudziła i non stop mleko chciała.. weszliśmy do domu umyłam ja położyłam do naszego łóżka przytulilysmy się twarz w twarz(tak się wtulila że szok) i jak ręką odjal spi jak aniołek. Nawet jej nie ruszyłam z naszego łóżka. I wydaje mi się że czasami na wyjściu tak często domaga się mleka bo myśli że po mleku się z nią położę. Ale generalnie była grzeczna bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja uwielbiam sie tak tulic z syneczkiem <3 tez jest w naszym lozku i go zostawie, ewidentnie nie chcial dzisiaj spac sam, a ja tez potrzebuje jego bliskosci i w sumie czasem sie ciesze, ze zasnal w naszym lozku i moge go przytulic do snu .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora