Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny jak maliny cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-13, 12:24   #2100
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dziewczyny jak maliny cz. XIII

czesc

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam, ze mi ten @ się długo nie pojawia od odstawienia tabsów... więc... poszłam na wywołanie do gina, bo luteinkę a tu zonk. Na usg wyszło, ze jestem w ciąży
gratuluje,

Melban w takim razie ja tez trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
kuzynka tż ma termin na 23.10 ale już jej się w sobotę wody sączyły i czop odszedł więc pewnie nie dotrzyma do terminu i lada dzień będzie kolejny bobas już czwarty w tym roku w rodzinie i w końcu chłopak bo po Olku były dwie dziewczynki więc teraz będzie równowaga szkoda tylko, że taka duża różnica, mój zaraz rok skończy a tamten będzie dopiero świat poznawał poza brzuchem mamy
ooo fajnie
ale fakt na tak malych dzieciach to ogromna roznica, moja kolezanka bedzie rodzic w polowie grudnia i niby dzieci z tego samego roku a tak na prawde prawie rok roznicy,

Cytat:
Napisane przez takinna Pokaż wiadomość


ehhh... @ właśnie przy końcówce
ale siedzę cały tydzień jak na szpilkach, w piątek byliśmy w klinice u pani diagnostyk, zaczynamy wszystko od początku bo pojawiły się nowe "okoliczności". Zleciła nam kilka badań i teraz czekam na wyniki (powiedziała że zadzwoni w tym tygodniu)

A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim
oby teraz sie udalo,
nie zalamuj sie

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
u mnie w rodzinie też teraz baby boom, mamy dwoje czterolatków, potme była przerwa a teraz jest Ania i Natalka, w listopadzie będzie Ola, w styczniu będzie Igorek i w maju jeszcze niespodziewanka tż sie śmieje ze potem znowu się zacznie od początku "kolejka" i trzeba będzie zacząc majstrować rodzeństwa
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora