Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-09, 20:00   #49
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Na mnie marketing nie działa jeśli chodzi o włosy, nie kupiłabym odzywki za tyle, po prostu nie. Serie kosmetyków jednak są tworzone tak żeby ich używanie razem się uzupełniało. Przynajmniej taki jest zamysł. Maska nie koniecznie musi dać efekt super gładkich pięknych włosów od razu, co nie znaczy, że nie wpłynie pozytywnie na ich kondycję. Odżywka ma dać szybki wizualny efekt, więc jestem w stanie uwierzyć że jest lepiej oceniana, bo wszystkie chcemy efekt już teraz Było brać alterre Ja rekonstruktor K-Pak Joico używam raz w miesiącu. Patrze też żeby w szamponie nie było protein, bo u mnie też włosy coraz gorzej wyglądały. Na odratowanie pomogło mycie zwykła ziołową Barwą bez protein, keratyny itp. w składzie.
Akurat marketing marki mnie nie skusił, tylko opinia dziewczyny, którą lubię, oglądam i jest autentyczna w swoich opiniach, a kosmetyki kupiła za swoją kasę. Przy czym tak często zmienia kolor włosów, że jak zachwyciła ją jakaś pielęgnacja, to musiało coś w tym być. Poza tym skład jest czymś nowym, chciałam to sprawdzić. Mam Alterrę, mam Alternę, mam Joico i generalnie mam czego dusza zapragnie, jeśli chodzi o włosy, ale najbardziej to przydałoby mi się zdrowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wasze posty uświadomiły mi, jak mało wiem o pielęgnacji włosów Z tym, że... to chyba dla mnie za trudne...
Czasem lepiej prościej, jak widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora