Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gdzie szukać pracy, żeby nie pracować z kobietami?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-06, 12:22   #70
201609120905
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 44
Dot.: Gdzie szukać pracy, żeby nie pracować z kobietami?

Chcę wyrazić pewnie zastrzeżenie co do zachowania niektórych osób. Zarejestrowałem się tutaj dlatego, że znalazłem obszerny temat o prokastynacji. Przypadkiem przyuważyłem ten temat, poczytałem co tu się wypisuje i mam kilka pytań. Czy nie uważacie, że te wypowiedzi stawiają każdego niskiego faceta w położeniu, które nie jest godne pozazdroszczenia? Jeśli autor tego tematu coś zrobił to za każdym razem w podobnej sytuacji odpala się wam automat do pokpiwania z niskiego wzorstu? Jeśli dziewczyna bez piersi wielkości arbuzów założyłaby podobny temat i tam sypałyby się komentarze, że może robić za deskę do prasowania, ławkę, czy zjeżdżalnię to nawet przy założeniu, że napisała to osoba zaburzona nie zmienia to faktu, jak będą się czuły np. inne kobiety, których natura tak hojnie nie obdarzyła. Analogiczna sytuacja ma miejsce tutaj. Wejdzie niski facet, który jeszcze nic nie napisał i jak odbierze te komentarze, które są poniżej wszelkiej krytyki? Coś mi się widzi, że wiele kobiet, które teraz się tu setnie ubawiają, nie byłyby zadowolone z takiego obrotu spraw. Potwierdzacie jedynie, że rzeczywiście facet, który wejdzie w towarzystwo kobiet, może spotkać się z takim traktowaniem. Nie każdego stać na dystans do siebie. Ja wszystkiego nie czytałem i nie wiem o co chodziło, ale nie trzeba wiedzieć, by zauważyć to i owo.
201609120905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując