Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-05, 07:33   #4811
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez katemousse Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny!
Trochę późno, ale chciałabym do Was dołączyć, czy można?
Podczytuję Was od dawien dawna, ale wcześniej zasadniczo brakowało mi czasu bądź energii na ujawnienie się, a teraz przy końcówce poczułam przypływ mocy
Jeśli chodzi o mnie - jestem mamą pięciolatki. Jest to moja chyba 5 ciąża - różnie to bywało, ale na szczęście złego już nie pamiętam.
Termin porody wg. OM mam na 14 listopada. Z uwagi na mój kręgosłup czeka mnie CC - podobnie jak za pierwszym razem.
Od dłuższego czasu mam problemy z miękką skracającą się szyjką. W 32 tc z 3 cm zeszło na 1,5 i pojawiło się rozwarcie, dlatego spędziłam trochę czasu w szpitalu - spijając sterydy na rozwój płuc i zatrzymanie skurczy (na KTG rysowały mi się takie po 70 :O a ja głuptas nie potrafię rozróżnić między ruchami dziecia a skurczami :|).
Nie mniej jednak jestem dobrej myśli, albowiem w pierwszej ciąży również od 30 tc miałam podobne problemy, a szczęśliwie udało mi się dotrwać do planowanego cięcia w 39 tc.
Jeśli chodzi o wyprawkę - zasadniczo jest już skompletowana Dzisiaj mam zamiar posadzić męża i wspólnie z nim zapakować torby, aby potrafił się później odnaleźć.
Za pierwszym razem znieczulano mnie ogólnie. Nie wiem jak będzie tym razem - decyzję pozostawiam anestezjologowi.
W każdym bądź razie chciałabym, aby mąż kangurował syna. Mam nadzieje, że nasz lokalny szpital "dorósł" do takich standardów - 5lat temu niestety było inaczej.
Pozdrawiam Was wszystkie
Witam.

Jak ładnie wszystko opisane w pierwszej wiadomości! [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora