Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-05, 10:17   #4818
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87225535]Ja kupiłam płyn Lovela w biedrze na promocji. Do kolorowych i zamierzam być złą matką i prać w tym też białe. Zresztą białych mam niewiele - 2 pajace i tetry. Nie wiem czy nie prać ich z jasnoróżowymi. Sama nie posiadam białych ubrań :P Ani kremowych, ani innych bardzo jasnych.[/QUOTE]


Polecam takie chusteczki zapobiegające farbowaniu jakbyś się bała, że złapią trochę różu[emoji6] Nigdy ich nie testowałam na bardzo kontrastowych ciuchach, ale często używam jak piorę białe z bardzo jasnymi kolorami.

Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego w Polsce są proszki/płyny do białego i koloru osobno? W UK to nie jest często spotykane (nie pamiętam nawet, kiedy ostatnio widziałam tu ten podział?), do samych białych dosypuję sobie czasami wybielacz, wszystko piorę w tym samym płynie/proszku[emoji846]

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy macie idealną morfologie? Ja jakls od kilku mcy zawsze mam kilka wartosci albo bardzo nieznacznie za.malo albo bardzo nieznacznie za duzo. Gin mowil ze ok. No ale jednak zawsze jak odbieram wynkk to kilka wartości na czerwono... reszta badan: mocz, żelazo, glukoza, tsh ok co miesiąc, tylko ta morfologia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie zawsze coś na czerwono, hemoglobina wciąż trochę poniżej normy, choć tylko delikatnie, ale teraz będę musiała zrobić ferrytynę dodatkowo, bo chyba w końcu się tym zainteresowali[emoji849]

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
Cześć

Nie rodzę ale do ptp mam 29 dni wiec robi się poważnie może wkoncu uda mi się w weekend uprasować te ciuszki bo gadam o tym od 2 tyg jak nie więcej !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mnie wczoraj blady strach obleciał jak zobaczyłam te 30 dni[emoji33]

Cytat:
Napisane przez katemousse Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny!

Trochę późno, ale chciałabym do Was dołączyć, czy można?

Podczytuję Was od dawien dawna, ale wcześniej zasadniczo brakowało mi czasu bądź energii na ujawnienie się, a teraz przy końcówce poczułam przypływ mocy

Jeśli chodzi o mnie - jestem mamą pięciolatki. Jest to moja chyba 5 ciąża - różnie to bywało, ale na szczęście złego już nie pamiętam.

Termin porody wg. OM mam na 14 listopada. Z uwagi na mój kręgosłup czeka mnie CC - podobnie jak za pierwszym razem.

Od dłuższego czasu mam problemy z miękką skracającą się szyjką. W 32 tc z 3 cm zeszło na 1,5 i pojawiło się rozwarcie, dlatego spędziłam trochę czasu w szpitalu - spijając sterydy na rozwój płuc i zatrzymanie skurczy (na KTG rysowały mi się takie po 70 :O a ja głuptas nie potrafię rozróżnić między ruchami dziecia a skurczami :|).

Nie mniej jednak jestem dobrej myśli, albowiem w pierwszej ciąży również od 30 tc miałam podobne problemy, a szczęśliwie udało mi się dotrwać do planowanego cięcia w 39 tc.

Jeśli chodzi o wyprawkę - zasadniczo jest już skompletowana Dzisiaj mam zamiar posadzić męża i wspólnie z nim zapakować torby, aby potrafił się później odnaleźć.

Za pierwszym razem znieczulano mnie ogólnie. Nie wiem jak będzie tym razem - decyzję pozostawiam anestezjologowi.

W każdym bądź razie chciałabym, aby mąż kangurował syna. Mam nadzieje, że nasz lokalny szpital "dorósł" do takich standardów - 5lat temu niestety było inaczej.

Pozdrawiam Was wszystkie

Witaj[emoji846] Trochę przejść za Tobą, ale już końcówka[emoji8] Musisz cały czas leżeć?

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Jakby na przykład ktoś nie miał jeszcze wszystkich ubranek to tu mam fajne listy, może akurat sie przyda:
https://olibambi.pl/ile-ubranek-kupi...rodka-poradnik

Tak sobie myślę - zerknęłabym, ale boję się otwierać, bo albo zacznę siać panikę, że mam za dużo albo za mało[emoji23] Ostatnio panikowałam, że mam za mało, wypralam - zaczęłam myśleć, że za dużo tego. A teraz znów myślę czy nie za mało? Tylko spokój mnie uratuje[emoji23]

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Nikt na nikogo pomyj nie wylewa, ja absolutnie nie miałam na myśli niczego negatywnego a już na pewno nikogo nie atakuję. Po prostu napisałam co czuję
Każdą z Was darzę sympatią i nie wyobrażam sobie żeby uciekła kolejna dziewczyna! Wspierajmy się!
Owocowy

PS oddałam 25cm włosów i mam najkrótsze włosy ever, bo fryzjer zrealizował swoją stylistyczną wizję Ale jest spoko, zobaczymy jak będzie po myciu, bo od fryzjera to się zawsze dobrze wygląda

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

25 cm, jesteś wielka[emoji7] A jaka długość włosów teraz? Po wyjściu od fryzjera zawsze jest idealnie[emoji6] Oby po myciu też tak było[emoji16]

Dzień dobry[emoji846]

Mam nadzieję, że w końcu zapomnimy o nieporozumieniach tutaj i będziemy się wspierać do samego końca[emoji8] Owocowy, nie uciekaj, przecież nikt Cię nie atakuje, dziewczyny tylko napisały co czują... Skończmy ten konflikt o tą lupkę i jak pytania będą się powtarzać to kto chce niech odpowiada, a kto nie - niech ignoruje[emoji6] Niech nasz wątek dalej się toczy, bo mi też smutno, że tak tu się porobiło[emoji53]

Ja dzisiaj walczę z planem porodu[emoji846]

Chwilowo jestem bez męża i nic w domu poza gotowaniem sobie, polegiwaniem i prasowaniem nie robię, bo mam trochę stracha. Zwłaszcza że wczoraj po jodze tak mnie w kroczu dziwnie boleć zaczęło i nie wiem, czy to była szyjka/pęcherz/spojenie. Poleżałam i przeszło, ale miałam wrażenie, że maluch cały czas tam w dole grzebie i naciska, nawet w nocy mnie obudził. A że tutaj szyjki mi już nie badają to nie wiem co się z nią dzieje i chyba podmuchami na zimne do powrotu męża[emoji6] Sprzątanie nie zając - nie ucieknie[emoji854]

A te skurcze porodowe, gdzie dokładnie są zlokalizowane?[emoji23] Wiem, głupie pytanie, ale zastanawiam się, gdzie dokładnie ich wyczekiwać[emoji51] Zwizualizujcie mi to jakoś proszę[emoji16]
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora