Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak pierzecie?
Wątek: jak pierzecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-04, 13:48   #253
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Blanka132 Pokaż wiadomość
Ja chciałam zapytać o pranie. Bez względu na to, jakiego płynu do płukania użyję, moje pranie pachnie nim tylko przez jakieś 10 minut po wyjęciu z pralki, po wysuszeniu to już w ogóle. Nie wiem czy to kwestia płynu (używałam już E, Lenora, Cocollino, tych tańszych płynów z Lidla czy Biedry, itp. testowałam też chemię niemiecką), czy pralki, którą czyszczę mniej więcej raz na miesiąc, soda, ocet, najwyższa temperatura.. tutaj już różne sposoby stosuję, także wydaje mi się, że moja pralka nie jest zapuszczona. Nie jest też jakaś bardzo stara. Macie jakieś sposoby na pachnące pranie?
Tez tak mam. Czegokolwiek bym nie użyła, to pranie po wyschnięciu nie pachnie.
Rak,e teraz kupuje najtańsze płyny do płukania ( z Biedy najczęściej), by tylko typowo zmiękczyć pranie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio tylko daje kapsułki surf i mi pranie pachnie, wczesniej jak z płynem do prania pralam, to jedyne co ładnie i dlugo pachnialo to te perełki Lenora bodajze do płukania
Ja piorę w kapsułkach lenora lawendowych i lepiej pachnie niż płyny do płukania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując