Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Randki przez Internet cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-22, 09:16   #1225
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez VinoNero Pokaż wiadomość
A zatem co ? Odpuścić sobie kompletnie portale randkowe ? Czasami ponoć cuda się zdarzają i słyszy się tu i ówdzie ,że jednak udało się komuś połączyć przez taką stronę.
Chociaż też mam wrażenie że w miarę atrakcyjny facet ( nie tylko wizualnie ) który jakoś życiowo jest poukładany , znajduje balans w życiu , czyli nie tylko praca ale też czas na siebie, rozrywki i pasje , nie musi uciekać się do takich portali .
nie słuchaj trolla. Prawda, że na portalach jest bardzo wiele osób jak opisała wczoraj Fioletowa_Dziewczyna.

Ja w tym roku byłam aż na 30 randkach ale trafiłam w końcu na fajnego faceta. Trzeba mieć cierpliwość, dobrą intuicję i nie zrażać się porażkami. Ja z moim obecnym facetem juz miałam się nie spotykać bo miałam dość ale była ładna pogoda więc trochę niechętnie poszłam a tu strzał w 10.

Mój facet również uważał, że większość osób w naszym wieku na takich portalach to dziwaki i coś z nimi jest nie tak.
On był na tinderze ponieważ ma swoją grupkę znajomych i nie poznaje zbytnio nowych ludzi, nie chodzi na imprezy a pracuje w IT gdzie są w większości faceci. W takim przypadku nie widzę nic dziwnego w tym, że korzystał z tindera aby znaleźć pranerkę a nie jednorazowy seks.
My to w ogóle do łóżka poszliśmy po 2 miesiącach bo oboje nie umiemy się otworzyć i kiepsko nam idzie flirtowanie tak więc śmiechłam jak przeczytałam o olewaniu kogoś bo na drugim spotkaniu nie było seksu.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png

Edytowane przez Zorzoli
Czas edycji: 2019-10-22 o 09:20
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora