Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilator Braun Silk epil 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-03, 15:02   #5
goldsugar
Przyczajenie
 
Avatar goldsugar
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: depilator Braun Silk epil 9

Braun Silk-épil 9 to świetny i funkcjonalny depilator, jednocześnie prosty w obsłudze. W zestawie, który otrzymałam dołączone były: głowica goląca, nakładka tnąca do przycinania włosków w miejscach wrażliwych, nakładka masująca, nasadka zapewniająca maksymalny kontakt ze skórą oraz depilator do twarzy. Na pierwszy rzut oka zachwycać może sam wygląd depilatora. To bardzo nowoczesny design, a zarazem bardzo kobiecy. Owalny kształt idealnie dopasowany jest do kobiecej dłoni.


Jestem zwolenniczką depilacji na mokro, dlatego funkcja zastosowana w depilatorze funkcja Wet&Dry jest dla mnie idealna. Ciepła woda łagodzi ból, a nogi wyglądają świetnie. Krótszy jest również czas samej depilacji. Używanie Braun Silk-épil 9 pod prysznicem jest bardzo wygodne. Sama depilacja trwa niezbyt długo. Depilator goli bardzo precyzyjnie, nawet te najcieńsze włoski, z którymi zazwyczaj jest najwięcej problemu. Nie trzeba więc wykonywać tych samych ruchów w jednym miejscu, aby uzyskać zadawalający efekt gładkości. Skóra pozostaje gładka i bez podrażnień na długi czas. Depilacja nie sprawia dużego bólu. Włoski, które odrastają są bardzo cienkie i dopóki nie urosną są w ogóle niewidoczne. Bardzo dobrze sprawdza się nakładka tnąca do przycinania włosków w miejscach wrażliwych. Usuwanie włosków w tych miejscach jest bezbolesne, a przede wszystkim szybkie.


Bardzo przydatna jest lampeczka SmartLight. Dzięki niej depilacja jest zdecydowanie łatwiejsza. Lampka ta podświetla nawet najmniejsze włoski, które trudno dojrzeć gołym okiem.
Dołączony do zestawu epilator do twarzy to także bardzo przydatne urządzenie. Nie musimy już martwić się o włoski na czole, górnej wardze czy też podbródku. Usuwanie jest ich jest bardzo proste, wystarczy przyłożyć epilator do konkretnego miejsca i po włoskach nie ma już śladu.


Akumulator jest bardzo wydajny, a do tego ładowanie trwa bardzo szybko. Zajmuje to około 50 minut. Ładowanie wystarcza na 3-4 długie golenia. Braun Silk-épil 9 bez obaw można zabrać nawet na dłuższą podróż. Nie zajmuje dużo miejsca, a do tego jest bardzo poręczny. Co jest dla mnie ważne to to, że depilator jest higieniczny. Można go bez problemu wyczyścić pod bieżącą wodą.
Bardzo polecam ten produkt.
goldsugar jest offline Zgłoś do moderatora