Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-07, 12:07   #108
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2021 - dyskusje + offtopy

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Do mnie jakoś Ochmann nie przemawia ale ja nie lubię operowych głosów w muzyce pop.Piosenki nie słyszałam bo nie oglądam TVP .Natomiast na pewno będzie lepszy niż Brzozowski ..
Ja tobym wysłała jakaś lekka i przyjemna piosenkę ,nie nadęta balladę jak ta Szemplinskiej z tamtego roku .Np Sanah i Vito Bambino


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakby Sanah pojechała to byłoby super, ale nie łudźmy się.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To już jest kwestia gustu. Najbardziej pojechaliśmy po bandzie jak wybrano Tulię według mnie.

Ochman ok śpiewa ,,operowo'', ale łączy to z nowoczesnym bitem i jest to jakieś. Wyróżnia się. Może być zapamiętywalne, chyba bardziej niż Brzozowski z jakimś smętem..

Znamy już 20 piosenek i powiem Wam, że dla mnie szału nie ma. Jakieś to wszystko nijakie w tym roku, na palcach jednej ręki jestem w stanie wyliczyć te utwory, które mi się podobają i albo mija się to z moim gustem, albo serio większość tych piosenek jest żadna. Jak mam być szczera to na ten moment najczęściej wracam do utworu Francji i Albanii. Litwę np. uważam za dobrą, ale nie moje klimaty, więc sama sobie specjalnie jej nie odtwarzam.
Takie Niemcy to jest dla mnie koszmarek a np. Ukraina ryje mi głowę.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-03-07 o 12:09
leille jest offline Zgłoś do moderatora