Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kopnąć go czy dać mu szanse???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-15, 19:08   #32
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: Kopnąć go czy dać mu szanse???

Cytat:
Napisane przez takbonie Pokaż wiadomość
Dziwią mnie takie odpowiedzi coś nie wychodzi, nie ważne,że ich przyszłość jest niepewna ale pędźcie.
od razu wyrzuć go za okno.
Wspólczuje Wam relacji. Gońcie szybciej.
Mnie SZOKUJĄ takie wypowiedzi oraz ten post. Małżeństwo w wieku przed 30-tka umawia sie na wprowadzenie sie do mieszkania w styczniu (wczesniej byl remont), mąż z powodów finansowych proponuje luty, a żona leci na forum, zeby obcych ludzi pytać, czy juz go "kopnąć" i sie rozwieśc?! Ja chyba śnie. Mam wrazenie, ze jestes kompletnie niedojrzała, nie kochasz męża i nie szanujesz. Cos jest u Was bardzo mocno nie tak. Skoro piszesz, ze mu nie ufasz, to jak z nim bedziesz żyć? Czy w przyszłości przy byle problemie od razu bedziesz chciala sie rozwodzic? Ten prawnik u którego byłaś to pewnie padł ze śmiechu albo stracił wiarę w ludzkość.

A te dziewczyny, ktore tu piszą, ze by sie rozwiodły teraz albo za dwa tygodnie, to chyba są na poziomie 16-latek, ktore widzą swiat czarno-biało. Chyba nie wiecie, co to miłość i na czym polega dojrzały związek - na rozmowie, kompromisach, wspólnym rozwiązywaniu problemów. Nie na rozwodzeniu sie z byle powodu.

Edit:
Tzn. szokuje mnie pierwszy post autorki, czyli cały wątek, a nie wypowiedź takbonie, oczywiście
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.

Edytowane przez Kolor kremowy
Czas edycji: 2015-01-16 o 11:22
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując