Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 20:37   #42
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Właśnie oglądam nowy filmik na Stanowo Uwielbiam taką tematykę, fajnie, że założyłaś taki wątek.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Jedną z najbardziej tajemniczych zaginięć według mnie jest zaginięcie Larsa Mittanka i Bruno Muschalika.
Z damskich zaginięć zastanawia mnie sprawa Natalee Holoway ( nawet film powstał w tej sprawie).

Z morderstw z kolei ostatnio zaczęła mnie interesować sprawa Lindsay Buziak kto nie wie o co chodzi polecam filmik u Karoliny Anny. Również sprawa Kayelyn Louder jest dla mnie bardzo dziwna ( filmik u Stanowo).
Zaginięcie Larsa Mittanka cały czas chodzi mi po głowie choć filmik widziałam w wakacje. Zdrowy chłopak jedzie na wakacje, tam dostaje omamów, wbiega do lasu, ślad się po nim urywa i pomimo poszukiwań nie zostaje odnaleziony. Strasznie mnie ciekawi co się z nim stało. Ta sprawa przypomina mi też sprawę Magdy Żuk (te omamy, uciekanie przed kimś.)
Sprawy Natalee Holloway i Keyelyn Louder wydają mi się oczywiste - Natalee zabił ten holender, z którym spędziła ostatnia noc, a ciało dobrze ukrył. Natomiast Keyelyn miała problemy psychiczne, pewnie wydawało jej się, że ktoś ją goni i uciekając wskoczyła do rzeki i się utopiła.

Ciekawa wydaje mi się też sprawa dwóch dziewczyn (nie pamiętam imion) zaginionych w dżungli w Panamie. Straszne jak długo jeszcze żyły w tej dżungli i, że prawdopodobnie ekipa ratunkowa przechodziła nieopodal nich i ich nie znalazła.

Zaciekawiła mnie też bardzo sprawa Kobiety z Isdal i Petry P. na kanale Czarna Materia. Niezbyt podoba mi się jak lektorka opowiada, ale same historie są ciekawe.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując