Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-21, 20:45   #43
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;86402016]Właśnie oglądam nowy filmik na Stanowo Uwielbiam taką tematykę, fajnie, że założyłaś taki wątek.


Zaginięcie Larsa Mittanka cały czas chodzi mi po głowie choć filmik widziałam w wakacje. Zdrowy chłopak jedzie na wakacje, tam dostaje omamów, wbiega do lasu, ślad się po nim urywa i pomimo poszukiwań nie zostaje odnaleziony. Strasznie mnie ciekawi co się z nim stało. Ta sprawa przypomina mi też sprawę Magdy Żuk (te omamy, uciekanie przed kimś.)
Sprawy Natalee Holloway i Keyelyn Louder wydają mi się oczywiste - Natalee zabił ten holender, z którym spędziła ostatnia noc, a ciało dobrze ukrył. Natomiast Keyelyn miała problemy psychiczne, pewnie wydawało jej się, że ktoś ją goni i uciekając wskoczyła do rzeki i się utopiła.

Ciekawa wydaje mi się też sprawa dwóch dziewczyn (nie pamiętam imion) zaginionych w dżungli w Panamie. Straszne jak długo jeszcze żyły w tej dżungli i, że prawdopodobnie ekipa ratunkowa przechodziła nieopodal nich i ich nie znalazła.

Zaciekawiła mnie też bardzo sprawa Kobiety z Isdal i Petry P. na kanale Czarna Materia. Niezbyt podoba mi się jak lektorka opowiada, ale same historie są ciekawe.[/QUOTE]



Co do Larsa to nie wiem dlaczego, ale uważam, że on żyje. Może ma jakąś amnezję albo przed kimś się ukrywa. Nie wydaje mi się żeby ktoś go porwał i zabił. Mimo wszystko w tej historii najbardziej zdziwiło mnie to, że jego matka dopiero po 14 dniach pojechała do Bułgarii. Serio? Ja na jej miejscu jeszcze tego samego dnia bym tam był, choć mimo wszystko nie chcę wiedzieć co ta kobieta musiała czuć, gdy w środku nocy zadzwoniło do niej dziecko, które ktoś śledzi i boi się o życie a ona nic nie może zrobić.

Co do Holloway no cóż pewnie jest tak jak piszesz i w sumie też wierzę w tę teorię, choć ten Joran wiele rzeczy mówił nawet to, że sprzedał ją do Wenezueli i jest tam seksualną niewolnicą. Dziwi mnie również, że jej koleżanki nigdy nie zostały przesłuchane. Kto wie może i miały coś z tą sprawą wspólnego?

Edytowane przez Takion94
Czas edycji: 2019-01-21 o 20:46
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując