Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Migrena
Wątek: Migrena
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-25, 12:11   #52
Candall
Raczkowanie
 
Avatar Candall
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Migrena

Migrena od 15tego r.ż.? Ja bym to nazwała szczęściem, bo ja cierpie na to od ok 10tego.. A od 12tego mam stwierdzoną przez lekarzy migrene porażenną (skojarzoną). Teraz mam 22 lata - tak więc 12 lat i wieele ataków. Najpierw przestaje widzieć, potem drętwieje mi ręka (bądź obie) i czasem noga. Następnie twarz, usta, język.. No i sie zaczyna dopiero ból. Wczoraj w nocy mnie dopadło. Jednak zauważyłam nowy objaw - oglądałam akurat tv i nagle przestałam rozumiec o czym mówią. Słowa sie zniekształcały jakby nie były po polsku. Tak samo było z późniejszą rozmową przez tel. - nie potrafiłam zrozumieć mojego rozmówcy. Z wiekiem człowiek doświadcza czegoś nowego :P Potem jednak przez ok 5dni nie nadaje sie do życia wśród ludzi bo nie mam na nic siły.
Dawniej ataki miałam raz na pół roku/rok - zwykle reakcja na silny stres. Teraz w ciągu 5tygodni miałam 3 ataki :/ A stresu niewiele.
Leki?? Nic mi w sumie nie pomaga. Na bóle zw. ze zmianą pogody (wiosna, jesień - bleeeh) biorę Polomigran, bo on jako tako mi jeszcze pomaga. Solphadeina?? Nie działa. Najwyraźniej nawet Mariomigran pity co rano przestał działać zapobiegawczo.. Teraz byle do lata, aż sie pogoda ustabilizuje
Pozdrawiam wszystkich migreników
__________________
58 - 57 - 56- 55 - 54 - 53 - 52,3 - 52 - 51 - 50


Moje papierowe

"Pożądanie jest grzechem bardzo konkretnym. Pożądamy tego, co widzimy i czego możemy dotknąć.." H. Lecter



Candall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując