Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania do matury biologia i chemia ( cel ---> medycyna lub kierunki pokrewne)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-06, 20:48   #7
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: cel ---> medycyna

Cytat:
Napisane przez marcia0024 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz. Gratuluje swietnych wynikow ! Gdzie sie wybierasz na medycyne? Jestem na etapie kompletowania ksiazek potrzebnych by sie przygotowac. Spotkalam sie tez z opiniami by najlepiej brac korepetycje w celu szkolenia umiejetnosci wbijania sie w klucz. Wiec pytanie czy moze sie obejsc bez korkow, pod warunkiem ze bede wnikliwie analizowac klucze, rozwiazywac setki zadan ? Co do twego pytanie, tak sama bede sie przygotowywac, rozpoczynam od sierpnia. Mysle ze z chemia problemow nie bedzie, natomiast bardzo sie obawiam tej biologii, naczytalam sie wiele o tym ze ktos sie uczyl przez 3 lata systematycznie, rozwiazywal testy i zdal powiedzmy na te 60 lub mniej procent;/ i sie wowczas zastanawiam czy ten "ktos" byl jednak niedouczony czy rzeczywiscie ta matura opiera sie w duzej mierze na szczesciu .
wybieram się do Katowic ja też sama się przygotowywałam bo skończyłam humana, nie chodziłam na żadne korepetycje, wszystko można zrobić samemu, także nie martw się na zapas

tak na prawdę na maturze nie wymagają szczegółów a raczej ogólnych mechanizmów, czasem ta najprostsza odpowiedź jest tą pożądaną także najpierw wiedza, a potem ćwicz, ćwicz i ćwicz dobra jest strona: arkuszematuralne.pl, poczytaj też forum biolog.pl - tam są praktycznie sami kandydaci na medycynę ;p

życzę powodzenia, rok to dużo czasu
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując