Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania do matury biologia i chemia ( cel ---> medycyna lub kierunki pokrewne)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 20:57   #8
marcia0024
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 119
Dot.: cel ---> medycyna

Przez cale liceum bylam nastawiona wlasnie na prawo, zdawalam nawet mature z przedmiotow ktore mialy pozwolic mi sie dostac na prawo , lecz po calosci zawalilam WOS, nie dostalam sie na wowczas wymarzone prawo, postanowilam zrobil rok przerwy wyjezdzajac do USA do pracy, to miejsce dzie spedzilam rok odmienilo moje patrzenie na sprawe przyszlosci mego zawodu , spotkalam osobe bezposrednio zwiazana z medycyna , ktora przyblizyla mi tematyke zawodu i wowczas mnie olsnilo ! W liceum nie mialam absolutnie trudnosci z biologia, przedmiotami scislymi i pomyslalm ,tak musze sprobowac! Stwierdzilam ze to jest to co chce w zyciu robic

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Katalonka , wlasnie przegladam polecona przez ciebie strone, widze ze jest tam mnostwo tematow odnosnie matury, takie forum bylo mi ppotrzebne od jutra zaczne go porzadnie przegladac. A co myslisz o osobach ktore to opisalam w poscie wyzej ( czy rzeczywiscie na biologii trzeba miec duzo "szczescia"?)
marcia0024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując