Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metemorfoza - fryzura, typ kolorystyczny, makijaż
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-27, 14:41   #1
monique92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3

Metemorfoza - fryzura, typ kolorystyczny, makijaż


Chciałabym zmienić fryzurkę, ale zupełnie nie wiem jak. Mam naturalnie kręcone, puszyste włosy ( lub jak kto woli szopę), rzadko kiedy wyglądają przyzwoicie. Nigdy nie są gładkie, a przy najmniejszym wiaterku wyglądają jakbym zapomniała się rano uczesać ;]. Niedługo będę mieć bal gimnazjalny i zastanawiam się nad zrobieniem sobie grzywki na bok.

Nie jestem też pewna jakim jestem typem kolorystycznym. Dodam, że łatwo się opalam na brązowy kolor i nie mam piegów. Na załączonym zdjęciu nie jestem pomalowana (z wyjątkiem podkłady i korektora). Wydaje mi się, że jestem wiosną, ale nie na 100%.

Nie mam zbyt wielu kosmetyków ani wprawy w malowaniu, i zastanawiam się jaki makijaż mi pasuje. Czytałam, że niebieskookim pasuje kolor brązowy, różowy i niebieski (ale nie w odcieniu tęczówki). Moim ukochanym kolorem jest właśnie niebieski i chciałabym sie tak umalować np. na bal gimnazjalny, ale nie jestem pewna czy będzie to dobry wybór.

Mam nadzieję, że mi pomożecie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3555aq.jpg (309,0 KB, 94 załadowań)
monique92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując