Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samotność - jak przetrwać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-19, 20:49   #33
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Samotność - jak przetrwać?

Cytat:
Napisane przez DumbBlonde Pokaż wiadomość
Zazwyczaj staram się zajmować czymś myśli; obejrzeć film, zrobić prasowanie, posprzątać... ale czasem i to nie pomaga. Łapię doła i nie mam siły robić cokolwiek.
No niestety też tak miałam czasami i chyba nie ma innego sposobu tylko po prostu zacisnąć zęby i to przetrwać..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez DuszaNaRamieniu Pokaż wiadomość
Ja np. sobie nie radzę z takimi napadami.
Zwłaszcza jak muszę w pracy widywać mojego byłego chłopaka, który lekką ręką zniósł rozstanie i już chwilę po mnie miał nową dziewczynę, również z tej firmy. I wszystko wskazuje na to, że już od jakiegoś czasu coś musiało między nimi być. I tak sobie gruchają dwa gołąbeczki. A ja się czuję jak ostatnia kretynka wśród ludzi, którzy to widzą i myślą, że on mnie dla niej zostawił. Oficjalnie to ja zerwałam, ale co to zmienia w tym przypadku tak naprawdę.
Tak więc to są naprawdę trudne emocje.
Nie bardzo da się od nich uciec w pracę, w inne zajęcia.
Jak sobie pomyślę, że tuż po tym jak się dowiedziałam o tym ich pożal się Boże związku musiałam się zmierzyć ze złożeniem pracy licencjackiej, zdaniem masy egzaminów i obroną, to naprawdę sama siebie podziwiam teraz, że dałam radę.

Autorko, rozumiem Cię doskonale. Myślałaś może o wizycie u psychologa? Bo ja wielokrotnie. Tak po prostu, żeby zasięgnąć rad, co w takiej sytuacji trzeba sobie wbijać do głowy, jakie nastawienie przyjąć.
Przecież naprawdę idzie zwariować od tego stałego skupiania się na swoim nieszczęściu.
Współczuję...życzę Ci dużo siły i spotkania tego odpowiedniego w odpowiednim czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując