Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-14, 08:13   #374
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
My standardowo (w naszych okolicach standardowo [emoji38]) dajemy paczki z plackami i buteleczka bimbru homemade
W ogóle nie ogarniam, że to już w następny weekend [emoji85] w ogóle się tym nie stresuje bo nie dociera do mnie, że te 2 lata czekania właśnie mijają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wrzuć nam później na grupę jakieś zdjęcia, żebyśmy mogły zazdrościć, że Ty już po

najważniejsze w teraz żeby pogoda nie płatała takich figli i będzie ok nie wiem jak u was, ale u mnie jeden dzień +15, drugi dzień śnieg

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Rozumiem twoją decyzję w 100% u nas jest na liście ok. 80 osób, ale wiem, że nie wszyscy pewnie przyjdą, bo kilka starszych osób ma planowane zabiegi w maju. Tym samym trochę ludzi odpadnie, więc gdyby w naszym przypadku był limit 50 osób, to myślę, że da się go trochę nagiąć, biorąc pod uwagę wielkość sali.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------



Ja zamawiałam dwa welony i za każdym razem były u mnie po ok. 2 tygodniach.

PS. Gdyby któraś z Was potrzebowała biały, dwuwarstwowy welon o długości 3 m, to piszcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślę, że małe nagięcie wejdzie w grę. w końcu sali też będzie zależało, żeby zarobić. a chyba nikt nie przyjedzie liczyć gości, bez przesady

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
A z trochę innej beczki - czy zamawiałyście welon z Ali i jak długo szło? Ja zamówiłam dwa welony, jakoś tak 1 lutego, i nadal nic nie przyszło... Nie wiem, czy zamawiać drugi raz czy jeszcze poczekać Tak samo na kolczyki długo czekam [emoji85] Z kolei inne pierdoły, których nie potrzebuję na już, przyszły w trymiga [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no teraz mi idzie długo. zamówiłam w połowie lutego perły i jeszcze mi nie doszły. część rzeczy przyszła szybko, część stoi i w śledzeniu jest niby, że jest w polsce. ale jakoś nie chce dojść.

ale może to jakieś opóźnienia w związku w tamtą blokadą kanału sueskiego i na dniach sie nam te rzeczy pojawią
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując