Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpień 2022
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-03, 07:27   #257
Ewwson
MaMaMaty
 
Avatar Ewwson
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 55
Dot.: Mamy sierpień 2022

Ogólnie mnie ciekawi czy masz wtedy np. możliwość rodzenia w wodzie i w pozycjach wertykalnych czy położna- w tym przypadku położne odbierają na leżąco???

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Oj boję się chyba jak większość z Was 🙈 Chciałabym rodzić naturalnie, ale ostatecznie nigdy nie wiadomo jak będzie, jest wiele sytuacji, że lekarze muszą skończyć poród poprzez cc.



Moja metoda na ten strach to zająć głowę przygotowaniami do porodu 😁, a więc dobre ćwiczenia oddechowe na piłce, długie spacery i kompletowanie wyprawki u mnie pomagają skutecznie wyprzeć niepokojące myśli i uspokoić oraz wyciszyć organizm 😊 Ja na przykład dużo sobie planuję co chciałabym już ostatecznie kupić dzidzisiowi, co gdzie postawić, jak przemeblować. Na razie mam kocyki, ciuszki, ręczniczki, zapasy pieluszek, tetry, a już sobie planuję zakup większych rzeczy, bo mało czasu zostało, trzeba działać. Chcę bardzo kupić prócz takich niezbędnych rzeczy jak łóżeczko czy wózek też Baby Huga z Chicco, bo słyszałam dobre opinie, że się bardzo przydaje.



A Wasze przygotowania jak idą??? Co już macie?😊 Też się troszkę stresujecie?
Ewwson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując