Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 20:49   #88
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Hmm weszłam na to zdjęcie "80-te" i jak na mój gust to kolory lata, chłodne i stonowane więc nie wiem co o tym myśleć Intensywna zima ma kolory krzykliwe, bardzo nasycone. Jeśli róż to bardziej taki, jeśli czerwień to raczej krwista (na zdjęciu - na moim monitorze - jest malinowa). O tutaj jest różnica między latem a zimą.

Oczywiście możesz być intensywną zimą, "typ południowy = DW głęboka zima" to stereotyp, większość ciemnych zim ma jasną karnację. Intensywna zima czy chłodna zima nie musi być typem królewny śnieżki. Sama mam ciemną karnację i jestem BW (intensywną zimą) i podobnie do Ciebie mam "problem" z żółtym, źle się w nim czuje (mimo, że jest on w palecie BW), bo mam wrażenie, że zażółca mi skórę... Nie wiem czy nie lubię tego efektu czy brakuje mi kontrastu, ale nie znalazłam jeszcze odpowiedniej żółci. W obrębie typu są pewne różnice, nie każdej BW robi "wow" ten sam kolor z palety, bo tu sporo zależy od Twojej karnacji, koloru oczu i indywidualnej temperatury (można być cieplejszym, bliżej czystej wiosny lub chłodniejszym, bliżej chłodnej zimy itd). Podobnie do Ciebie kwalifikowałam się najpierw do DW (bo tam jest powszechna ciemna karnacja wg popularnych internetowych źródeł), ale "ciemność" DW mnie przytłaczała.

Niestety, jest dużo bzdur w Internecie, które wprowadzają ludzi w błąd. Nieważne jaki masz kolor włosów, oczu i czy jasną czy ciemną karnację.. liczą się kolory, w których wyglądasz najlepiej. Wiadomo, że BW o ciemnej karnacji w "swoich" kolorach nie wygląda jak "królewna śnieżka", ale ożywiają jej twarz i wygląda.. jak to kiedyś Christine Scaman napisała, "playful". Po prostu te kolory są najlepsze. A jeśli kolory z palety DW Ci nie służą, są za ciemne, to nią nie jesteś i koniec amen
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2017-07-11 o 20:55
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora