Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Listopadowe 2017-cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-08, 15:09   #32
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Tak Was czytam, że Wasze dzieciaki tak ładnie jedzą i śpią i zazdroszczę. Mój egzemplarz wisiał by na cycku ile się tylko da, smoczkiem pluje, z rąk odłożyć się nie da. Ciężko mi cokolwiek ogarnąć. Po weekendzie mąż wraca do pracy, będzie wesoło....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uu to współczuję;*
Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
My wlasnie po bioderkach. Wszystko dobrze, kontrola w lutym i nawet szybko poszlo. Tomek dzielny, nic nie plakal.
Udalo nam sie tez na kontrole glowki umowic (nie wiem czy pisalam, w szpitalu robili usg przezciemiaczkowe i wyszly male torbiele).
Martwi mnie to jego ulewanie. Niezaleznie czy go odbije czy nie, sporo ulewa, czasem az chlusta. Najgorzej w nocy, bo czasem sie krztusi... Bede gadac z pediatra przy szczepieniach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super my chyba po świętach pójdziemy
Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Witam się i ja i najdłuższe dziecko wątku [emoji23]. Tak dla jasności to jestem przerażona jego wzrostem bo jak tak dalej pójdzie to do pierwszej klasy pójdzie w ubraniach ojca [emoji23]. W załączeniu w śpioszkach 68. Załącznik 7348976


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ooo rany Maksiu od początku był inwidualista moja też długa body na 62cm nosi bo inne za małe sa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując