Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Listopadowe 2017-cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 17:03   #42
JustTheOne
Zadomowienie
 
Avatar JustTheOne
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 389
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Piekne suknie.
Ja mialam sincerity 3827

Witam w nowym watku.
Wanillka, jak będziesz aktualizowac to u nas
27.11.2017, 13:55, 3460g 53cm Ewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdziłam ten model w internecie i piękna jest ❤️

Przymiarki były super, ale co z tego skoro TOP 3 które „wybrałam” kosztują ponad 5k ( Justin 6,7K) [emoji849] więc szukam dalej, albo zaryzykuje i sprawdzę na ile wyceni mi to krawcowa-specjalista od sukien.
Myślicie że mogę tu wrzucić linki do nich żebyście zobaczyły? Czy reklama? [emoji12]

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Tak wiem już nawet przejrzałem 30stron by wypisać dane dzieciaków będę mieć chwilę to to zrobie

Dobry w piątek

U mnie nocka ładna mała spala 6h.wstalam zjadla i nadal śpi już 2h.M.dzis pojechał już do pracy
Nie ma kto mnie pocieszać bo niestety decyzja zapadła i mama jedzie z Luka by ją uśpić;( strasznie się męczy już nawet jeść niechce ciężko oddycha;( męczy sie;( a 2 dni temu już była poprawa znaczna.szkoda że Izy nie pozna....miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Biedactwo, bardzo mi przykro [emoji24] ja nie wyobrażam sobie podjęcia takiej decyzji... mimo że w przypadku cierpienia jest ona jedyną słuszną.

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
Witam się i ja i najdłuższe dziecko wątku [emoji23]. Tak dla jasności to jestem przerażona jego wzrostem bo jak tak dalej pójdzie to do pierwszej klasy pójdzie w ubraniach ojca [emoji23]. W załączeniu w śpioszkach 68. Załącznik 7348976


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wow, rośnie jak na drożdżach! Moja wciąż mieści się w niektóre 56 [emoji3]

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak to jest z tym odciaganiem pokarmu? Macie najpóźniej wiecej? Nie macie nawału? I ten zamrożony pokarm później w mikrofali odgrzewacie i z butli podajecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wolno podgrzewać z żaden sposób podobno. Doprowadzić to temperatury pokojowej i tak podać dziecku. A jesli nie chce to ewentualnie wstawić do cieplej wody. Hafija chyba na swoim blogu taką instrukcje obsługi podała.


Pisałam na Fb ale napiszę i tu: kontrola bioderek przeszła pomyślnie! A tak się bałam, że przez to nasze ułożenie miednicowe jakieś kwiatki wyjdą.. teraz kolejna w lutym.

Z racji jutrzejszych chrzcin jesteśmy już u rodziców mojego TŻ. Pierwszy raz spotkali się z wnuczką i aż miło patrzeć jak są zachwyceni. Jej też się tu chyba podoba bo jest bardzo grzeczna [emoji3] zobaczymy jaka będzie noc...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustTheOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując