Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Listopadowe 2017-cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-09, 11:14   #51
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Dziękuję invi 😘 dziewczyny a powiedzcie mi co jecie żeby pobudzić laktacje i żeby mleko było bardziej wartościowe? Bo mi sie wydaje, że moje mleko jakieś słabe jest dlatego mała się prędzej zmęczy niż doje i stąd po godzinie pobudka i płacz 😔 no i jak dzisiaj odciągnęłam laktatorem, to zleciało tylko niecałe 20 ml 😔 trochę mało i trochę się tym znowu podłamałam 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedz normalnie i eliminuj dane produkty jak zauwazysz ze nie sluza dziecku. Ja przy synu tak jadlam kilka rzeczy aby i szybko pokarm straciłam, bo zwyczajnie za malo jadlam. Jak zaczelam jesc to tez plakal. Wiec bez sensu te glodowki byly. Teraz jem wszystko od poczatku. Zauważyłam, ze po smazonym mala byla niespokojna. A tak to jest ok. Nawet ciastka podlane czekolada jadlam.
Co do laktacji, mala szklanke piwa pije co wieczór. I powiem Ci ze na laktacje mega dziala, czasem az za bardzo. A piwo ulatuje z mleka tyle samo co z krwi, wiec zwykle jak mi mala zasnie to pije mala szklanke, nawet niecala zwykla i dziala. No i ogolnie duzo wody pij.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując