Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Może i mnie się uda troszkę zmienić?:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-22, 20:27   #1
Evvciaa
Raczkowanie
 
Avatar Evvciaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 156

Może i mnie się uda troszkę zmienić?:)


Witam
No i trafiłam tutaj, bo już mnie męczy myślenie o tym, co bym mogła w sobie zmienić - i tak zawsze kończy się na myśleniu, bo boję się czegokolwiek ze sobą zrobić Przeglądając wątki oraz metamorfozy innych doszłam do wniosku, że może ktoś i mi pomoże.. koniec wakacji to pora w sam raz na drobną odmianę jeszcze przed rokiem szkolnym

Od jakiegoś czasu marzy mi się grzywka.. ale biorąc pod uwagę, że mam włosy bardzo cienkie i naturalnie kręcone nie wiem czy to dobry pomysł Może poradzicie..?
Tak samo myślałam o jakimś innym kolorze włosów.

Aha, denerwują mnie też strasznie zakola, przez nie nie mogę wiązać ani zaczesywać włosów, bo wyglądam tragicznie

Poniżej zamieszczam odpowiedzi na pytania które wynalazłam w regulaminie, trochę zdjęć które są dosyć aktualne no i baardzo proszę o jakiekolwiek podpowiedzi. Aha, zdjęcia z prostymi włosami robione parę dni temu, wcześniej nie eksperymentowałam z prostownicą. Niestety widać, że nawet wyprostowane całkiem proste nie są a końcówki wyglądają nieciekawie...

1. Jak się opalasz - dosyć szybko, bywa, że najpierw na czerwono ale zazwyczaj nie zostaje mi ten potworny kolor na długo Odcień opalenizny myślę, że jest ciepły, ale mogę się mylić

2. Kolor oczu - szaro-zielone, dodam, że noszę soczewki kontaktowe co trochę rozświetla kolor. Oprawa oczu ciemna.

3. Piegi - brak.

4. Cera - taka no.. bardzo zwykła ^^ Ani jasna, ani ciemna... Niestety często się czerwienię, w zimę to już wogóle tragedia - buraczek

5. Naturalny kolor włosów - blond, ale nie jakiś ciekawy, taki szarawy...

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - też taki przeciętny, ani jasne, ani ciemne, średnie.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Lubię czarny [bo wyszczupla ], niebieski, odcienie brązu i zieleni [oliwka, jasna zieleń], w bieli czuję się niezbyt ciekawie i nie lubię czerwieni - chociaż mówią, że mi byłoby ładnie, ja się przekonać nie umiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8605.jpg (51,5 KB, 162 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9548.jpg (51,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8561.jpg (59,5 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg proste.jpg (120,7 KB, 188 załadowań)
__________________
Pędzę przez pokoje. Nie! – krzyczę – Nie!
Jestem niczym, dookoła mnie nie ma nic. Krzyczę.
Nie, nie. I zawsze tylko nie.
Piszę to na stołach, dywanach, obrazach, zeszytach i naczyniach.
Niech wszyscy to zobaczą. Nie, nie!

Evvciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując