Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ja chce metamorfoze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-02-04, 09:44   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: ja chce metamorfoze

Hej :0
Masz bardzo sympatyczna i dziewczeca buzie i na pewno juz niewielkie zmiany dadza wyrazny efekt.

Najpierw cera. Nie widze jakis duzych problemow, ale na pewno przydalby sie podklad. Wyrowna koloryt cery i nie beda widoczne zaczerwienienia skry. Proponuje te ze srednio kryjacych w odcieniu chlodnego, jasnego bezu. Na przyklad Loreala Air Wear. Powinien sie na Tobie sprawdzic.
Podklad pokryj delikatnie pudrem, to go utrwali.

Roze wybierakj z gamy najjasniejszych, ale raczej unikaj wszelkich wpadajacych w czerwien. Lepsze beda roz, czy brzoskwiniowy roz.

Cienie proponuje bardzo naturalne, stonowane. I rzesy pociagniete wydluzajaca maskara.

Na usta karmelowa lub bezowo- rozowa szminke i blyszczyk.

Niestety nie moge dolaczyc zdjecia fryzury. Ale bym troche skrocila wlosy ( tak ok. 5-7 cm) Zrobila pocieniowany przod z pozornym przedzialkiem z ktorejs ze stron. Ten przedzialek z boku nie jest dobrym rozwiazaniem.

Wlosy pozostaw naturalne. Ja bym moze zdecydowala sie na balejaz z cieniutkich pasemek w kolorze chlodnej oliwki.

Temn kolor ssweterka niestety podkresla zaczerwienienie Twojej skory. Lepsza bedzie gorzka czekolada, biel, czern, chlodna ciemna zielen...

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując