Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-31, 13:21   #63
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Gomerka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że dopytuję, ale co dokładnie powiedział Ci lekarz? Bo jeśli to są wady, które powodują ciężkie i nieodwracalne uszkodzenia to pisz pismo do wojewódzkiego konsultanta ds. ginekologii i położnictwa, załącz wyniki badań i opisy USG. Ale jeśli to jest odwracalne to może warto spróbować powalczyć? Z tego co zrozumiałam lekarz nie chce wystawić skierowania, bo jest nadzieja, że będzie dobrze?
Są ciężkie i nieodwaracalne wady, ktore mogą sie pogłębić. Jest statystycznie około 10% szans, że dziecko będzie miało w miarę normalne życie (jeździło na wózku, nie będzie upośledzenia i będzie samo załatwiało swoje potrzeby).
Lekarz nie powiedział, że nie wypisze mi skierowania, ale że ciężko będzie zdobyć zgodę dyrekcji na T i innych osób, które muszą złożyć podpisy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kalade Pokaż wiadomość
Są ciężkie i nieodwaracalne wady, ktore mogą sie pogłębić. Jest statystycznie około 10% szans, że dziecko będzie miało w miarę normalne życie (jeździło na wózku, nie będzie upośledzenia i będzie samo załatwiało swoje potrzeby).
Lekarz nie powiedział, że nie wypisze mi skierowania, ale że ciężko będzie zdobyć zgodę dyrekcji na T i innych osób, które muszą złożyć podpisy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te 10% szans to tylko w przypadku, jeśli w ogóle przeżyje poród i dwie operacje po narodzinach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora