Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-04, 13:05   #28
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak bo one te najnowsze LG wszystkie podobne wizualnie tylko opcjami się różnią .

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------




No właśnie ja ją wzięłam bo miała najwięcej funkcji za tę cenę . U mnie akurat pranie parowe musi być bo ja lubię mieć wszystko sterylnie czyste, do tego turbo wash no i spore obroty jeśli chodzi o wirowanie, a i pranie w trakcie można dodać. Chciałam na poczatku pralko-suszarkę ale w sumie niepotrzebna mi. Ja w swojej starej LG miałam opcję pranie bez zgnieceń, kiedyś kupiłam żelazko i do dziś stoi w kartonie, nowe także u mnie to się sprawdzalo. Ta pewnie też ma tę funkcję tylko trzeba ściągnąć apke na smartfona i poszukać.
Mnie jeszcze potrzebny dobry program do wełny, w mojej kaszmiry piorę i nic im się nie dzieje, to mnie trochę wstrzymuje przed wymianą. Ale pranie parowe chciałabym mieć i krótkie, szczególnie latem by się przydało
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora