Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-01-04, 09:43   #4911
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Aż weszłam na pierwszy post w tym wątku, gdzie wymieniałyśmy od kiedy kto nie farbuje włosów i powiem Wam, że jak przestałam 27 kwietnia 2015r. tak nie farbuję do dzisiaj, zatem w tym roku minie już 9 lat Zaraz kończę 42 lata i mam tylko pojedyncze siwe, których na szczęście nie widać, zatem jak na razie pozostaję przy naturalnych. Chciałabym jak najdłużej. Najlepsze jest to, że wiele osób mówi, że mam fajnie pofarbowane, a ja po prostu końcówki mam rozjaśnione od słońca.

A samo niefarbowanie- bajka! Zero myślenia o odrostach i tego typu sprawach. Chciałabym, aby to trwało jak najdłużej (czytaj- aby jak najdłużej nie mieć wielu siwych).
Blondynki mają fajnie.
Prawda jest taka, że często nie widać kiedy te włosy ufarbujecie, jeśli jest to w miarę naturalny kolor.
Nie dawno koleżanka zapytała mnie czy widać, że była u fryzjera, a ja jej, że nie widzę aby była. Jej się może przykro zrobiło, ale prawda taka, że ja żadnej różnicy przed i po nie zauważyłam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując