Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-09, 19:22   #27
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Wszystko się posypało po urodzeniu dziecka

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87237187]Dziewczyny, wasze opowiadania o tym, jak to się super organizujecie na pewno autorce nie pomoże, bo nie w tym tkwi sedno jej problemu, tylko w tym, że ma dwoje dzieci, z tym, że jedno średnio chciane.[/QUOTE]

Ależ dlaczego to nie pomoże. Przecież napisałam jak ja sobie radzę. Dodatkowo mój syn bije młodą jak ma tylko możliwość, więc wszytko, co robię, muszę robić w pokoju obok nich. Myślisz, że jak ktoś ma np. 4 dzieci, to wszystko się samo robi? Nie, też się kombinuje. Moja koleżanka młodsze dziecko wkładała do krzesełka, dawała jakieś zabawki i robiła obiad. A ja jestem z tych, którym rodzina na codzień nie pomaga. Znajomej mama robi pranie, rozwiesza i prasuje. Albo idzie z dziećmi na dwór, a kumpela ma czas coś porobić. Kasiata kuzynka ma nianie. Babka bierze potomstwo i spada na spacer, a kuzynka w spokoju nastawia obiad i idzie do pracy (pracuje w domu). To są tylko moje podpowiedzi. Ja jestem sporo starsza od brata, więc moja mama pakowała brata do wózka i wrzucała mnie na dwór. Są mamuśki, które biorą na spacery książki, a ja 1 dziecko musiałam cały czas wozić i spał nawet 6 godzin. Teraz córka ładnie spi na dworze, ale mam biegajacego syna. Trzeba wypracować swój system. Spać, gdy dziecko śpi. Robić proste obiady na kilka dni. Zrobić dużo i zamrozić. Dziś miałam boa z wczoraj, więc odpada gotowanie i mycie garów.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując